Sobota 20.08. 2022 Praha 00:45New York 18:45Londýn 23:45Frankfurt 00:45Moskva 02:45Hong Kong 06:45Tokio 07:45

SPAD

NázevKurzZměnaObjem
BOREALIS0,000,00000,0000%0
CETIN178,901,99901,1300%28022
CETV56,200,85241,5400%423
CETV2,000,0000104,6000%0
COLTCZ1,000,0000625,0000%0
ČEZ436,6011,60242,7300%529551
ČEZ2,000,00001,0000%0
ERSTE711,606,76640,9600%70243
ERSTE0,000,0000722,6000%0
FORTUNA87,50-0,1490-0,1700%5137
FORTUNA199,002,50001,2700%9241526
KITD0,000,00000,0000%0
KOFOLA ČS1,000,0000300,0000%0
KB839,504,59200,5500%203079
KB2,000,0000716,0000%0
MONETA MONEY BANK2,000,000076,6000%0
Nic nenalezeno.0,000,00000,0000%0
NWR0,070,00000,0000%0
NWR0,07-0,0300-30,0000%2115693
O2 C.R.3,000,0000269,5000%0
ORCO0,000,00000,0000%0
PEGAS789,50-1,0277-0,1300%7294
PFNONWOVENS0,000,0000832,0000%0
P.MORRIS12 420,0034,67890,2800%7377
PLG207,500,39350,1900%55
STOCK50,600,20160,4000%813
TELEFÓNICA C.R.232,50-0,4893-0,2100%4841
TMR710,0010,00991,4300%67
TMR0,000,0000580,0000%0
UNIPETROL180,452,45631,3800%5299
UNIPETROL382,50-2,0000-0,5200%16154097
VGP2,000,00004,0000%0
VIG481,900,91390,1900%6453
VIG0,000,0000554,0000%0
Zkuste štěstí v kasinu s Rudou Pivrncem:
Doporučujeme



Kurzovní lístek
Literatura

Počasí
Počasí Praha 1 - Slunečno.cz
Mapa cen pohonných hmot

Česká investiční konference

Kurzy měn

1CAD17.714
1CNY3.403
1EUR25.405
1GBP30.113
1PLN5.566
100SKK89.059
1USD21.896

Doporučujeme

Nejnižší ceny energií hledejte na Úspory.cz


Patria.cz – největší investiční portál s real-time daty


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře


ETFs - Exchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Akcie ČEZ
detailní informace o titulu, aktuální grafy